Inwestycje
w beczki whisky.

Niezależny broker
whisky.

Stilnovisti to najstarsza firma w Europie Środkowo-Wschodniej zajmująca się inwestycjami alternatywnymi. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu portfelami naszych Klientów, dzięki czemu potrafimy analizować sytuacje makroekonomiczną oraz rynkową i trafnie lokować środki w najlepszym momencie.

Przy wyborze beczek dla naszych Klientów wspiera nas Komitet Inwestycyjny składający się z największych autorytetów branży whisky.

Dzięki temu mamy pewność, że aktywa wybrane dla naszych klientów są najlepszym możliwym wyborem, gwarantującym najwyższą możliwą stopę zwrotu.

Niezależnie od analizy trendów na znanych nam rynkach, stale poszukujemy nowych rynków, które są we wczesnej fazie rozwoju, po to, by proponować naszym klientom rozwiązania nie tylko korzystne z tytułu potencjalnych zysków, ale przede wszystkim bezpieczne za sprawą niskich cen.

Komitet inwestycyjny

Stilnovisti-Krzysztof-Maruszewski
Krzysztof Maruszewski
Założyciel i prezes Stilnovisti.Jest najbardziej doświadczonym fund managerem na rynku alkoholi w Europie Środkowej.

Od kilkunastu lat zajmuje się inwestycjami alternatywnymi, zarządzał portfelami inwestycyjnymi wartymi 250 milionów złotych. Jest także jednym z niewielu obcokrajowców uhonorowanych tytułem Keeper of the Quaich za wybitne osiągnięcia dla branży whisky oraz promowania szkockiej kultury na świecie. Prywatnie jest kolekcjonerem sztuki i pasjonatem rynku whisky.
Colin-Hampden-White-A
Sir Colin Hampden-White
Z pochodzenia Szkot, wieloletni współpracownik magazynów Financial Times, New York Times oraz Decanter. Miłośnik fotografii, wieloletni redaktor magazynu Whisky Quarterly.

Jego wielką pasją jest wino oraz whisky, które kolekcjonuje od 15 lat. Jest światowym autorytetem w dziedzinie alkoholi inwestycyjnych. Jest również prezenterem i producentem programu „The Three Drinkers”.

Sir Hampden-White posiada również tytuł Keeper of Quaich oraz pełni funkcję w renomowanej organizacji Circle of Wine Writers. Jest również sędzią dla IWSC (International Winde and Spirits Competition).
Stilnovisti-Henry-Matson
Henry Matson
Ekspert i autorytet w branży alkoholi. Rozpoczynał swoją karierę sprowadzając wina do własnej firmy, by później przenieść się do Charles Taylor Wines.

Od 2009 roku pracuje dla jednego z najważniejszych brokerów winnych w Wielkiej Brytanii, który jest strategicznym partnerem Stilnovisti.

Prywatnie pasjonat fotografii, snowboardu oraz najlepszych burgundów.

“Sprzedaż beczek z najlepszych destylarni szkockich, takich jak Macallan, Ardbeg czy Bowmore, stała się już kluczowym segmentem branży whisky, która do tej pory koncentrowała się raczej na sprzedaży butelek.

Prognozujemy, że ta część rynku będzie nadal szybko się rozwijać. Obecnie koncentrujemy się na pozyskiwaniu beczek whisky słodowej w wieku do 5 lat. Warto pamiętać, że w tej dziedzinie konieczne jest posiadanie dużej wiedzy na temat whisky i czynników wpływających na jej jakość.”

Charles MacLean - konsultant Stilnovisti

Wybierz oddział Stilnovisti

ul. Modrzewiowa 8A, 62-081, Poznań - Przeźmierowo
33 St. James's Square, SW1Y 4JS, Londyn
92 High Street, Aberlour, Moray AB38 9QA
Calle Regina 2261, Santa Croce, Wenecja